CZ EN DE NL PL

Ubytování

Pro naše hosty je připraveno ubytování ve dvou velice prostorných, stylově zařízených horských apartmánech s možností letního posezení na venkovní terase.

Vybavení apartmánů: TV/SAT, HiFi věž (CD, MC, rádio), DVD přehrávač, sušák na prádlo, vysoušeč vlasů, žehlička.
Kompletně zařízený kuchyňský a jídelní kout - sklokeramická varná deska včetně horkovzdušné trouby, lednička, mikrovlnka, varná konvice, topinkovač, kávovar, nádobí, příbory, čistící prostředky, utěrky atd.
V apartmánech jsou k dispozici i veškeré toaletní a hygienické prostředky (ručníky, dávkovače s tekutým mýdlem, toaletní papír atd.).
Ke každému apartmánu patří komora na úschovu lyží a kol a garážové stání v přízemí budovy.

Apartmán 106

Ideální pro ubytování 4-6 osob (rozloha cca 45 m2).
Popis interiéru:
Předsíň, s vestavěnou skříní, koupelna s umyvadlem a s vanou, samostatné WC, ložnice, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, terasa.
Skladba lůžek:
Ložnice je pro 3 osoby (manželské dvojlůžko + jedna samostatná postel). Obývací pokoj je vybaven dalšími dvěma rozkládacími lůžky a s možností jedné přistýlky pro 6. osobu.
Parkovaní:
zdarma je k dispozici garážové stání pro jedno vozidlo.

Apartmán 101

Ideální pro ubytování 7-10 osob (rozloha 78 m2).
Popis interiéru:
Prostorná předsíň s vestavěnou skříní a šatní stěnou, samostatná šatna, koupelna s umyvadlem a s vanou, samostatné WC s malým umyvadlem, dvě ložnice, prostorný obývací pokoj propojený s jídelním a kuchyňským koutem, terasa.
Skladba lůžek:
1. ložnice se třemi lůžky, 2. ložnice s třemi až čtyřmi lůžky. V obývacím pokoji je výklopné manželské dvojlůžko + rozkládací sedačka pro další dvě osoby.
Parkovaní:
zdarma je k dispozici garážové stání pro dvě vozidla.