CZ EN DE NL PL
więcej informacji tu ...

dobre położenie i świetna dostępność wszelkich usług, zakwaterowanie w dwu luksusowych apartamentach
więcej informacji tu ...

kompleks apartamentĂłw w samej przyrodzie, zakwaterowanie w komfortowych apartamentach gĂłrskich

dsc_0561

Wiosna Skipas do poduszki, cena tylko 590 czk

LAST MINUTE 07.03.-25.03.2017

APARTAMENT HORNI MISECKY OBOK WYCIAGOW - CENA 1700 CZK/NOC ZA CALY APARTAMENT.

APARTAMENT DALIBOR NR. 101 SPINDLERUW MLYN (DUZY 80M2, 3X POKOJ) DLA 8-9 OSOB JEST ZA CENU 2500,- CZK/NOC ZA CALY APARTAMENT + 2X GARAZ DLA SAMOCHOD.

 

APARTAMENT DALIBOR NR.106 SPINDLERUV MLYN (DUZY 48M2, 2X POKOJ) DLA 4-6 OSOB JEST ZA CENU 1700,- CZK/NOC ZA CALY APARTAMENT + 1X GARAZ DLA SAMOCHOD.

 

Zniżki na karnety narciarskie na 6dnu na nartach wynosi 30% dla naszych gości

SKIPASS NA 2 DNY CENA JEST 1000 CZK, SKIPASS NA 3 DNY CENA JEST 1350 CZK

 

 WIELKANOC SZPINDLERUV MLYN: 13.04.-17.04.2017:

APARTAMENT DALIBOR NR. 106 DLA 4-5 OSOB. CENA JEST 2.000,- CZK/NOC ZA CALY APARTAMENT.

 

 


KARKONOSZE - ZAKWATEROWANIE - APARTAMENTY HORNI MISECKY*** - APARTAMENTY DALIBOR SZPINDLEROWY MLYN ***

Oferujemy Państwu zakwaterowanie w komfortowych stylowo urządzonych apartamentach górskich w samym sercu Karkonoszy. Mogą sobie państwo wybrać z dwu możliwości - nasze apartamenty znajdują się w dwu z punktu widzenia turystyki najatrakcyjniejszych ośrodkach, doskonałych do spędzenia aktywnych wczasów, i to w wyszukiwanym ośrodku wypoczynkowym w Horních Mísečkách - APARTAMENTY HORNI MISECKY ***, lub wprost w centrum malowniczego miasteczka górskiego w Špindlerow Mlyn - APARTAMENTY DALIBOR SPINDLERUV MLYN ***.. 
 Skorzystaj z naszego zaproszenia i pozwól rozpieszczać się przez niepowtarzalną atmosferę miejsca, naładuj się energią, której obecność poczujesz wręcz na każdym kroku. Zakwaterowanie w naszych apartamentach zaspokoi nawet tego najbardziej wymagającego klienta, który pragnie odpocząć w spokojnym i zdrowym środowisku. Ekscytujące piękno oraz surowość karkonoskiej przyrody powinna dla Ciebie być gwarancją miło spędzonych wolnych chwil.
  Obojętne, czy zdecydujesz się na okres zimowy czy też leni, zawsze u nas trafisz na ciekawe szlaki turystyczne, romantykę i gościnność. Właśnie w naszych apartamentach możesz przeżyć niepowtarzalne wczasy rodzinne twoich marzeń w którąkolwiek porę roku.
Cieszymy się na Twoje odwiedziny.