CZ EN DE NL PL

Horní Mísečky

Prezentujemy Państwu nowo zbudowany kompleks apartamentów w atrakcyjnym ośrodku turystycznym naszych najwyższych gór. Apartamenty Horní Mísečky znajdują się w przepięknym środowisku górskiego Karkonoskiego Parku Narodowego w wysokości 1035m n.p.m., i to wprost koło szlaków narciarskich przeznaczonych jak do narciarstwa zjazdowego tak również do narciarstwa biegowego - Skiareał Špindlerův Mlýn. Swoim umieszczeniem to najwyżej położone apartamenty w Republice Czeskiej, znajdują się w bardzo spokojnym i romantycznym miejscu tuż obok lasu i oferują przepiękny widok. Ze względu na spokojną atmosferę zalecamy je przede wszystkim do rodzinnych wczasów.

Swoim położeniem jest ośrodek narciarski i turystyczny – Apartamenty Horní Mísečky – bardzo dobrym punktem wyjściowym nie tylko dla zimowych dyscyplin narciarskich, ale również dla wszystkich letnich, turystycznych i sportowych aktywności.

Osobliwość i niepowtarzalność ośrodka Horní Mísečky jest przede wszystkim dana jego położeniem geograficznym. Szczególna wysokość nad poziomem morza (1035m n.p.m. – 1235m n.p.m.) gwarantuje te najlepsze warunki klimatyczne oraz śniegowe i zupełnie nieporównane z pozostałymi ośrodkami nie tylko w Karkonoszach, ale również w całej Republice Czeskiej. Dzięki dogodnym warunkom klimatycznym oraz intensywnemu zaśnieżaniu sztucznym śniegiem istnieje tu możliwość uprawiania narciarstwa przez 120 nawet 160 dni w sezonie zimowym.

Kolejka krzesełkowa – poczwórne krzesełka Medvědín, która jest czynna przez cały rok jest idealnym połączeniem Horních Míseček z malowniczym miasteczkiem górskim - Špindlerovým Mlýnem, które często oznaczamy nie tylko jako stolicę sportów zimowych ale przede wszystkim jako perłę Karkonoszy.