CZ EN DE NL PL

Lyžování

V zimě nabízejí Horní Mísečky ideální podmínky pro lyžování – všechny vleky jsou v provozu od listopadu do května, zdejší lyžařské tratě patří právem k nejlepším v České Republice. Areál Horní Mísečky - Medvědín, je díky rozsáhlým sjezdovkám a pláním stále více vyhledávaným místem lyžařů, kteří mají rádi krásné a ničím nerušené pohodové lyžování na slunci. ( zvláště v jarních měsících).
Přímo v lokalitě Horních Míseček, doslova pár kroků od našich apartmánů tu na lyžaře čekají kvalitně upravované sjezdové tratě všech stupňů náročnosti (od úplných začátečníků až po zdatné a náročné lyžaře).
Je zde velmi dobrá černá a červená sjezdová trať, která je určená především pro sportovní lyžařskou jízdu. Také pro začátečníky a rodiny s malými dětmi je areál Horní Mísečky přímo ideální, neboť nabízí mimo jiné i čtyři lyžařské vleky nižší náročnosti na cvičné louce a vždy kvalitně upravené sjezdovky. Sjezdovky a vleky jsou propojeny tak, že se dá velice snadno přejíždět z jednotlivých sjezdových tratí a vyzkoušet tak opravdu všechny možnosti lyžařského areálu. Chybí-li na sjezdovkách sníh , jsou k dispozici sněžná děla, s jejichž pomocí je sníh ještě odolnější a kvalitnější. Vášniví lyžaři mohou také vyzkoušet večerní lyžování.
Určitě vyzkoušejte snowtubingovou dráhu, své ratolesti můžete svěřit profesionálům v dětské lyžařské škole, jízdě na snowboardu se zajisté naučíte ve snowboardové škole, pro zdatnější snowboardisty je připraven i snowpark s vlastním vlekem, k dispozici jsou Vám také půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení či skiservis. Začátečníci všech věkových kategorií si mohou vybírat z široké nabídky kurzů v lyžařských školách.

Běžky

Pro vyznavače běhu na lyžích jsou běžecké tratě na Horních Mísečkách opravdovou lahůdkou. Pro všechny milovníky běžek je zde připraveno celkem až 40 km každodenně kvalitně upravovaných běžeckých tratí s běžeckými stopami po hřebenech Krkonošských hor.
V areálu a blízkém okolí jsou připraveny krátké i delší okruhy, takže si jak ti méně zdatní, tak náruživí nadšenci běžeckého lyžování, najdou „tu svou trať šitou na míru“. Navíc hosté mohou využívat přímo v areálu Horních Míseček upravený zasněžený běžecký stadion ( 6 závodních okruhů), který je připraven pro klasické běžecké lyžování. Běžecké tratě Horní Mísečky právem patří k nejlepším v ČR a jsou využívány našimi předními sportovci.