CZ EN DE NL PL

Horní Mísečky

Představujeme Vám nově vybudovaný Apartmánový komplex v atraktivním turistickém středisku našich nejvyšších hor. Apartmány Horní Mísečky se nachází v nádherném horském prostředí Krkonošského národního parku v nadmořské výšce 1035 m.n.m., a to přímo u sjezdových a běžeckých tratí - Skiareál Špindlerův Mlýn. Svou polohou jsou nejvýše umístěnými apartmány v České Republice, leží na velice klidném a romantickém místě přímo u lesa, s nádherným výhledem. Svou klidnou atmosférou je zvláště vhodné pro rodinnou rekreaci.

Svým umístěním je lyžařské a turistické středisko - Apartmány Horní Mísečky - velmi výhodným výchozím bodem nejen pro zimní lyžařské disciplíny, ale také pro všechny letní, sportovní a turistické aktivity..

Zvláštnost a výjimečnost areálu Horní Mísečky je především v jeho geografické poloze. Tato nadmořská výška (1035 m.n.m. – 1235 m.n.m.) zaručuje ty nejlepší klimatické a sněhové podmínky naprosto nesrovnatelné s ostatními středisky ¨nejen v Krkonoších, ale i v celé ČR. Díky velmi příznivým klimatickým podmínkám a intenzivnímu umělému zasněžování, je v této nadmořské výšce umožněno lyžování 120 až 160 dní v zimní sezóně.

Čtyřsedačková lanová dráha Medvědín s celoročním provozem je ideálním spojením Horních Míseček s malebným horským městečkem - Špindlerovým Mlýnem, které je považováno nejen za hlavní město zimních sportů, ale hlavně za perlu Krkonoš.